محل تبلیغات شما
وبلاگ به من کمک می‌کند تا با موضوعات مختلف و با نظرات مختلف آشنا شوم تا بتوانم راه‌های مختلفی را یاد بگیرم  و هر روز منتظر یک موضوع و مطلب جدید هستم تا با خواندن آن به یکی از گره‌های وجودی‌ام پی ببرم و یاد بگیرم که چگونه آن گره را حل و باز کنم؛ مثل مطلبی که از مصاحبه استاد بزرگوار آقای امین یاد گرفتم که وقتی با یک مسئله و مشکلی و گره‌ای در وجودم یا زندگی‌ام برخورد می‌کنم، اول باید مسئولیت آن را بپذیرم و به دنبال مقصر بیرونی نباشم و قبول کنم که خودم مسئول هستم و وقتی که آن مسئله را پذیرفتم باید با لایه‌های ترس، خشم و ناامیدی که همان مثلث جهالت است روبه‌رو شوم و با کسب علم و دانش و آگاهی و حرکت در صراط مستقیم بتوانم  از آن گذرگاه سخت عبور کنم و آنها را مغلوب کنم و تبدیل به انسانی با صبر بیشتر، با حوصله بیشتر، با آرامش بیشتر، با بخشش بیشتر شوم.

چهارشنبه ها با سفیر عشق

D.sap سبب شفا و سلامتی

برداشت از لژیون چهاردهم ( سیدی مجاز) به قلم همسفر فروغ کرمی

یاد ,بیشتر، ,کنم ,شوم ,یک ,مسئله ,بیشتر، با ,و با ,کنم و ,تا با ,را پذیرفتم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

saicredultau Kathy's game فایل اکی مرجع فروش و خرید انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ... یادبادآن روزگاران یادباد (وبلاگ خبری ، تحلیلی حاج رضا) chanleajunkla Janet's life اجرای انواع نمای ساختمان سیمانی،طرح سنگ وچوب سیمانی،ابنما،الاچیق سیمانی و..استادکاران مطالب اینترنتی صفحه شخصی نبی الله باستان فارسانی مارکت سنتر - mrketcenter