محل تبلیغات شما
در این وادی به ما آموزش دادند که با تفکر ساختارها آغاز می‌شود. ما انسان‌ها موجوداتی هستیم که یک ساعت تفکر ما برابر با سال‌ها عبادت فرشتگان خداست.
حالا فکر از کجا می‌آید؟ از دریچه وجود من؛ یعنی مستعد شدن برای کاری. بعضی از افکار و اندیشه‌ها زیباست و دل‌ها رو شکار می‌کنند؛ مثل مهندس که این فقط باعقل و تفکر امکان‌پذیر است وزندگی معنوی پیدا می‌شود؛ وگرنه زندگی مادی که خوردن و آشامیدن است که حیوان هم این کارها را می‌کند.
 انسان از خودش می‌پرسد من چه کسی هستم؟ حیوان که از خودش نمی‌پرسد! پس این کار انسان است و اول عقل و تفکر را می‌شناسد، بعد کاربرد آن را و بعد زندگی حکیمانه پیدا می‌کند؛ البته هر ذهنی یک رگ خوابی دارد که می‌تواند با آن آرام شود.

چهارشنبه ها با سفیر عشق

D.sap سبب شفا و سلامتی

برداشت از لژیون چهاردهم ( سیدی مجاز) به قلم همسفر فروغ کرمی

تفکر ,خودش ,اول ,زندگی ,یک ,وادی ,از خودش ,و تفکر ,کسی هستم؟ ,هستم؟ حیوان ,چه کسی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

franininin به نام پـــــروردگـــــــار ِ آفریدگان هاست ارزان dreamy-land اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها کد تخفیف شرکت پرند ( کد معرف ) : 58107579 Roger's style دعانویسی_بازكردن سركتاب_بخت گشایی_ابطال سحر و جادو و طلسم_رمل مجله خانواده مرجع مقالات و تحقیق دانشگاهی